www.dsp.edu.pl

Sukcesy 4-8 rok szkolny 2019-2020

LP.

 

NAZWA KONKURSU

TERMIN

MIEJSCE W KONKURSIE, LAUREACI

Opiekun

ETAP

1.

Olimpiada Matematyczna Juniorów

Maj 2020r.

Finaliści:

Alan Majewski, kl. VIII

Konstanty Smolira, kl. VIII

 Karolina Górniak

ogólnopolski

2.

Olimpiada Informatyczna Juniorów

Czerwiec 2020r.

Finalista z wyróżnieniem I stopnia:

Konstanty Smolira, kl. VIII

Marcin Smolira

ogólnopolski

3.

Olimpiada Literatury

i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

Kwiecień 2020r.

Finalistka:

Zuzanna Kowalska, kl. VIII

Małgorzata Kozioł

ogólnopolski

4.

Olimpiada Języka angielskiego dla Juniorów - Szkoła podstawowa nr ...

Olimpiada Języka Angielskiego dla Juniorów

Maj 2020r.

Laureatka:

Zuzanna Kowalska, kl.VIII

Finaliści:

Gabriel Staniszewski, kl. VIII

David Pietruch, kl. VIII

Konstanty Smolira, kl. VIII

Beata Kowalska

ogólnopolski

5.

Konkurs kuratoryjny

z języka angielskiego

Luty 2020r.

Laureaci:

Claudia Paul, kl. VII

Gabriel Staniszewski, kl. VIII

David Pietruch, kl. VIII

Konstanty Smolira, kl. VIII

Finaliści:

Zuzanna Kowalska, kl. VIII

Alan Majewski, kl. VIII

Beata Kowalska

 

Marzena Miziuk-Rzęzawa

wojewódzki

6.

 Konkurs kuratoryjny

z języka polskiego

Luty 2020r.

Finalistka;

Zuzanna Kowalska, kl. VIII

Małgorzata Kozioł

wojewódzki

7.

Konkurs kuratoryjny

z fizyki

Luty 2020r

Laureat:

Konstanty Smolira, kl. VIII

Finalista:

Alan Majewski, kl. VIII

 

Marcin Smolira

wojewódzki

8.

Konkurs kuratoryjny

z matematyki

Luty 2020r.

Laureaci:

Konstanty Smolira, kl. VIII

Alan Majewski, kl. VIII

Finalistka:

Zuzanna Kowalska, kl. VIII

Karolina Górniak

wojewódzki

9.

Konkurs Języka Angielskiego FOX

Marzec 2020r.

Laureaci:

Claudia Paul, kl. VII

Zuzanna Kowalska, kl. VIII
Marta Stępień, kl. VII

Alan Majewski, kl. VIII

David Pietruch, kl. VIII

Wynik bardzo dobry:

Adrian Kicia, kl. VII

Kacper Gromaszek, kl. VIII

Konstanty  Smolira, kl. VIII

Gabriel Staniszewski, kl. VIII

Anna Barczak, kl. VI

Antonina Igras, kl. VII

Wynik dobry:

Adrian Lakutowicz, kl. VI

Alicja Turska, kl. Vb

Marianna Słowińska, kl. IV

Wojciech Krzowski, kl. IV

 

W tegorocznym rankingu 100 najlepszych szkół zajęliśmy I miejsce w województwie i XVIII miejsce w całej Polsce

 

 

Marzena Miziuk

Katarzyna Gabrielsen

Anna Paul

ogólnopolski

10.

The Big Challenge Awards 2017 in The Big Challenge on Vimeo

 

The Big Challenge

Czerwiec 2020r.

Wyniki w skali kraju:

II miejsce – Wojciech Krzowski, kl. IV

 (2 nd National Prize at Level 1)

I miejsce – Claudia Paul, kl. VII

(1nd National Prize at Level 3)

Wyniki w skali regionu:

Level 1

Kamilla Gabrielsen, kl. Vb (3 miejsce)

Nina Gromaszek, kl. Va (5 miejsce)

Julia Borowska, kl. Va (9 miejsce)

Level 2

Anna Sadura, kl. VI (10 miejsce)

Maja Myszor, kl. VI (10miejsce)

Level 3

Adrian Kicia, kl. VII (6 miejsce)

Level 4

Kacper Gromaszek, kl. VIII (1 miejsce)

Alan Majewski, kl. VIII (3 miejsce)

Justyna Warowna

Marzena Miziuk-Rzęzawa

 

międzynarodowy

11.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Czerwiec 2020r.

Wyróżnienie:

Julia Borowska, kl. Va

Grzegorz Juściński, kl. Vb

Martyna Podolska, kl. Vb

Alicja Turska, kl. Vb

Alan Majewski, kl. VIII

Konstanty Smolira, kl. VIII

Wynik bardzo dobry:

Adrian Lakutowicz, kl. VI

Karolina Górniak

międzynarodowy

12.

Alfik Matematyczny

Listopad 2020r.

I miejsce:

Konstanty Smolira, kl. VIII

Wynik bardzo dobry:

Adrian Lakutowicz, kl. VI

Wojciech Krzowski, kl. IV

Wynik dobry:

Alan Majewski, kl. VIII

Karolina Górniak

Agata Nalewajek

ogólnopolski

13.

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

Styczeń 2020r.

 

 

Laureaci:

Adrian Lakutowicz, kl. VI

Konstanty Smolira, kl. VIII

Marcin Smolira

międzynarodowy

14.

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus

Styczeń 2020r.

Laureaci – j. angielski:

Marianna Słowińska, kl. IV
Wojciech Krzowski, kl. IV
Katarzyna Barczak, kl. IV
Maja Matys, kl. IV
Janusz Bartkowiak, kl. IV
Emily Pietruch, kl. Va
 Nina Gromaszek, kl. Va
Kamilla Gabrielsen, kl. Vb
Oscar Staniszewski, kl. Vb
Blanka Michałowska, kl. Vb
Joanna Bętkowska, kl. Vb
Alicja Turska, kl. Vb
Zuzanna Gorgol, kl. VI
Maja Myszor, kl. VI
Anna Barczak, kl. VI
Natalia Kaczorowska, kl. VI
Claudia Paul, kl. VII
Adrian Kicia, kl. VII
Zuzanna Kowalska, kl. VIII
Kacper Gromaszek, kl. VIII
Gabriel Staniszewski, kl. VIII
David Pietruch, kl. VIII
   Laureaci – j. polski:

Wojciech Krzowski, kl. IV
Maja Matys, kl. IV
Maria Zubik, kl. IV
Marianna Słowińska, kl. IV
 Joanna Bętkowska, kl. Vb
 Alicja Turska, kl. Vb

Laureaci – matematyka:

Adrian Lakutowicz, kl. VI

Gabriel Staniszewski, kl. VIII

Laureaci – biologia:

Anna Barczak, kl. VI

Filip Mirosław, kl. VI

Patryk Krzowski, kl. VI

Laureatka – chemia:

Zuzanna Kowalska, kl. VIII

Justyna Warowna

Marzena Miziuk-Rzęzawa

Anna Paul

Katarzyna Gabrielsen

Beata Kowalska

Izabela Redko-Muciek

 

Wioleta Dąbrowska

Małgorzata Kozioł

 

Karolina Górniak

 

Joanna Ziemba

 

ogólnopolski

 

 

15.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

 

Marzec 2020r.

I miejsce w kat. kl. 7-8:

Kamil Posielski, kl. VIII

V miejsce w kat. kl. 1-6:

Maja Matys, kl. IV

Mirosław Garbacz

ogólnopolski

16.

Pedagog i Logopeda | Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w ...

Młodość wolna od uzależnień

Marzec 2020r.

Zwycięzcy:

Alicja Turska, kl. Vb

Krzysztof Kobyliński, kl. VIII

Magdalena Taradyś

szkolny

17.

What do you know about the UK and the USA?

Marzec 2020r.

I miejsce:

 Alicja Turska, kl. Vb

Zuzanna Kowalska, kl. VIII

II miejsce:

Claudia Paul, kl. VII

III miejsce:

Kamilla Gabrielsen, kl. Vb

Wyróżnienie:

Oscar Staniszewski, kl. Vb

Miłosz Solarski, kl. 4

Katarzyna Gabrielsen

szkolny

18.

CUDowna Warszawa

Kwiecień 2020r.

I miejsce:

Julia Borowska, kl. Va

II miejsce:

Aleksandra Poleszak, kl. Va

Alicja Turska, kl. Vb

III miejsce:

Michał Misztal, kl. VI

Wyróżnienie:

Lena Kosowska, kl. Va  

Wioleta Dąbrowska

szkolny

19.

 

Turniej szachowy

 

 

 

 

Październik 2019r.

II miejsce:

Aleksandra Poleszak, kl. Va

III miejsce:

Kacper Dziuba, kl. Vb

Cezary Dziuba, kl. Vb

Beata Rymarczyk

Marcin Hetman

szkolny

20.

Konkurs biblioteczny:

,,Bohaterowie naszych lektur”

Kwiecień 2020r.

I miejsce:

Aleksandra Poleszak, kl. Va

II miejsce:

Martyna Podolska, kl. Vb

III miejsce:

Filip Mirosław, kl. VI

Kacper Gromaszek, kl. VIII

Wyróżnienia:

Nina Gromaszek, kl. Va

Sławomir Kruszyński, kl. Va

Alicja Turska, kl. Vb

Marta Stępień, kl. VII

Wioleta Dąbrowska

szkolny

21.

Zagadnienia z matematyki dla klas V i VII tydzień czwarty - Szkoła ...

Matematyka dla wytrwałych

Grudzień 2019r. 

Laureaci:

Adrian Lakutowicz, kl. VI

Aleksander Wąsik, kl. VI

Marta Stępień, kl. VII

Alan Majewski, kl. VIII

Kacper Gromaszek, kl. VIII

Karolina Górniak

szkolny

22.

 

 

Zdalne nauczanie

 w obiektywie

Maj 2020r.

 

I miejsce:

Zuzanna Kowalska, kl. VIII

II miejsce:

Katarzyna Barczak, kl. IV

III miejsce:

Claudia Paul, kl. VII

Wyróżnienia:

Natalia Ostańska, kl. VII

Marianna Słowińska, kl. IV

Maria Zubik, kl. IV

Zofia Styczyńska, kl. Va

Anna Mączka, kl. Va

 

Agata Nalewajek

szkolny

23.

 

 

Konkurs Wielkanocny - Wyprawa na poszukiwanie pisanek - Wyprawa z ...

 

 

 

Ekspresowy Konkurs Wielkanocny

Kwiecień 2020r.

I miejsce:

Kamil Kędzierawski, kl. VI

II miejsce:

Marianna Słowińska, kl. IV

Aleksander Wąsik, kl. VI

III miejsce:

Kamilla Gabrielsen, kl. Vb

Alan Majewski, kl. VIII

Wyróżnienia:

Borys Gryta, kl. IV

Jagna Gryta, kl. VII

Michał Misztal, kl. VI

Wiktoria Bogusław, kl. VII

Alicja Turska, kl. Vb

Wojciech Bogusław, kl. VII

Anna Barczak, kl. VI

Agata Nalewajek

szkolny

24.

English Vocabulary Master

Czerwiec 2020r.

Nagrodzeni – kl. IV:

Marianna Słowińska

Wojciech Krzowski

Borys Gryta

Rita Maruszak

Maja Matys

Maja Szewczyk

Maria Zubik

Nagrodzeni – kl. Va:

Anna Mączka

Bartosz Jeleniewski

Nina Gromaszek

Nagrodzeni – kl. Vb:

Maksym Czekaj

Joanna Bętkowska

Martyna Podolska

Nagrodzeni – kl. VI:

Anna Barczak

Zuzanna Gorgol

Milena Kowalska

Miłosz Księżopolski

Adrian Lakutowicz

Michał Misztal

Nagrodzeni – kl. VII:

Weronika Ciuba

Adrian Kicia

Jagna Gryta

Nagrodzeni – kl. VIII:

Zuzanna Kowalska

Konstanty Smolira

Alan Majewski

Justyna Warowna

Izabela Redko-Muciek

szkolny