www.dsp.edu.pl

Sukcesy 1-3 rok szkolny 2019-2020

LP.

 

NAZWA KONKURSU

TERMIN

MIEJSCE W KONKURSIE, LAUREACI

Opiekun

ETAP

1.

Alfik matematyczny

Listopad 2020r.

Wynik bardzo dobry:

Hanna Świerszcz, kl.II

Hanna Konarska, kl. IIIa

Ksawery Lakutowicz, kl.IIIa 
Alicja Kominek, kl. IIIb       
 Oskar Przychodzeń, kl. IIIb   
Wynik dobry:                          
Weronika Zdunek, kl.IIIa      
Zuzanna Lipińska, kl.IIIb

Agata Nalewajek

ogólnopolski

2.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

Czerwiec 2020r.

Wyróżnienie:

Weronika Zdunek, kl.IIIa

Agata Nalewajek

Karolina Górniak

międzynarodowy

3.

Konkurs Języka Angielskiego FOX

Marzec 2020r.

Wynik dobry:                 
Maja Abdel Fattah, kl. IIIa
Oskar Przychodzeń, kl. IIIb  
 

 

 

Anna Paul

Izabela Redko-Muciek

Katarzyna Gabrielsen

ogólnopolski

4.

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z edukacji wczesnoszkolnej

Styczeń 2020r.

I miejsce:                         
 Maja Szlachetka, kl. I 
 Marcel Ścirka, kl.I   
Sebastian Gabrielsen, kl.I                     Laureaci  :               
Katarzyna Słowińska, kl.I
 Jakub Szymczyk, kl.I         
Julia Smołka, kl.I       
Hanna Świerszcz, kl.II   
Filip Siegieda, kl.II       
Alicja Kominek, kl.IIIb

Ewa Kozioł

Beata Rymarczyk

Alicja Czop

Ewa Dziachan

ogólnopolski

5.

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z języka angielskiego

Styczeń 2020r.

I miejsce:                
Katarzyna Słowińska, kl.I
Sebastian Gabrielsen, kl.I
Alicja Kominek, 3b      
Laureaci:                      
Kalina Giza, kl.I            
Oliwia Żurek, kl.I         
 Milena Podolska, kl.I    
 Maja Abdel Fattah, kl.IIIa
Alexander Paul, kl.IIIa  
 Joshua Sadło, kl.IIIa     
Hanna Konarska, kl.IIIa 
Marcel Ścirka, kl.I
 Hanna Kowal, kl.IIIb   
Andrew Mey, kl.IIIb     
Oskar Przychodzeń, kl.IIIb
Adam Szymczyk, kl.IIIb
Zuzanna Lipińska, kl.IIIb

Aleksandra Jakóbczyk,

Anna Paul

Izabela Redko-Muciek

ogólnopolski

6.

Konkurs plastyczny
,,Papież pielgrzym”.

Maj 2020r.

I miejsce:

Jakuba Palak, kl.II

Weronika Zdunek, kl.IIIa

II miejsce:

Jan Głowacki,kl.II

Jagoda Załoga,kl. I

III miejsce:

Anna Łucjan,kl.II

Magdalena Taradyś

szkolny

7.

Konkurs fotograficzny

,,Zdalne nauczanie w obiektywie”

 

I miejsce: Kalina Giza, kl.I

II miejsce:Nathalie Rzeszutek, kl.IIIb

IIImiejsce: Jan Głowacki, kl.II

 

Wyróżnienie:

Oliwia Żurek, kl.I

Ola Kochańska, kl.II

Agata Nalewajek

szkolny

8.

Konkurs biblioteczny:

,,Bohaterowie naszych lektur”

 

I miejsce:

Kasia Słowińska, kl.I

Olaf Kurzyna, kl.II

Wioleta Dąbrowska

szkolny

9.

Turniej szachowy

Październik

I miejsce:

Jan Więckowski, kl.IIIb

Beata Rymarczyk

Marcin Hetman

szkolny

10.

Mistrz Kaligrafii

całoroczny

Oliwia Omes, kl.I

Katarzyna Słowińska, kl.I

Ewa Kozioł

szkolny

11.

 

 

Mistrz Pięknego Czytania

całoroczny

Milena Podolska, kl.I

Kalina Giza, kl.I

Jakub palak, kl.II

Anna Łucjan, kl.II

Maja Abdel Fattah, kl.IIIa

Anastazja Goluda, kl.IIIa

Andrew Mey, kl.IIIb

Alicja Kominek, kl.IIIb

Ewa Kozioł

Beata Rymarczyk

Alicja Czop

Ewa Dziachan

 

 

12.

Mistrz słówek angielskich English Vocabulary Master

całoroczny

Katarzyna Słowińska, kl.I

Sebastian Gabrielsen, kl.I

Kalina Giza, kl.I

Milena Podolska, kl.I

Aleksandra Kochańska, kl.II

Kordian Kosior, kl.II

Anna Łucjankl, kl.II

Zofia Serafin, kl.II

Hanna Świerszcz, kl.II

Maja Abdel Fattah, kl.IIIa

Piotr Głębockikl.,IIa

Anastazja Goluda, kl.IIIa

Weronika Zdunek, kl.IIIa

Zofia Smołka, kl.IIIa

Alexander Paul, kl.IIIa

Alicja Kominek, kl.IIIb

Andrew Mey, kl.IIIb

Nathalie Rzeszutek, kl.IIIb

Oskar Przychodzeń, kl.IIIb

Liwia Wiśniewska, kl.IIIb

Aleksandra Jakóbczyk

Anna Paul

Izabela Redko-Muciek

szkolny

13.

Konkurs o puchar Dyrektora Szkoły
,,Najlepszy z najlepszych”

całoroczny

Hanna Świerszcz, kl.II

      Dyrektor Szkoły

szkolny