www.dsp.edu.pl

Aktualności

Podróż w czasie i przestrzeni w trakcie zajęć edukacyjnych? Dzięki wykorzystaniu sprzętu VR jest to możliwe. Doświadczyli tego uczniowie klas piątych, czwartej i trzeciej, którzy przenieśli się do... więcej »
Dnia 10 grudnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się uroczysta Gala wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom województwa lubelskiego w ramach programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych... więcej »
Nadszedł jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku – MIKOŁAJKI . Noc z 5/6 grudnia kojarzy nam się z prezentami schowanymi pod poduszką, obok łóżka, czy w świątecznej skarpecie. Na szkolnych... więcej »
O ostatkowej dyskotece dyskutowano już od dawna. Ten długo wyczekiwany wieczór upłynął w szalonych rytmach, przy tanecznej muzyce. Nie obyło się bez andrzejkowych wróżb i tańców z ,,przyszłości”... więcej »
Ostatki upłynęły nam w cudowynym nastroju. Wspólne zabawy i tańce przy skocznych radosnych dźwiękach muzyki sprawiły naszym uczniom mnóstwo radości. Zaskakujące konkurencje i wróżby andrzejkowe w... więcej »
Po raz kolejny udało nam się wspomóc potrzebujące dzieci z Łęcznej. Dzięki otwartości Waszych serc przygotowaliśmy paczki świąteczne nie tylko dla Karoliny, Igi i Krystiana. Mikołaj odwiedzi również... więcej »