www.dsp.edu.pl

Osiągnięcia

Nasza szkoła znów może poszczycić się tytułem laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego, którego zdobywczynią jest w tym roku szkolnym Claudia Paul , uczennica klasy VIII. Serdecznie... więcej »
Z radością informujemy, iż kolejni uczniowie DSP Europejczyk zdobyli najwyższe trofea w konkursach Lubelskiego Kuratora Oświaty. Tytuł laureata w konkursie historycznym uzyskał Aleksander Wąsik z... więcej »
W tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty nasi uczniowie zakwalifikowani do trzeciego etapu konkursu z języka angielskiego uzyskali tytuł... więcej »
Konstanty Smolira, Zuzanna Kowalska i Alan Majewski – nasi Wybitni Absolwenci po raz kolejny przyczynili się do tego, że o DSP Europejczyk zrobiło się głośno! Ich spektakularne sukcesy spowodowały,... więcej »
Poznaliśmy wyniki II etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Z radością informujemy, że dziewięcioro uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do finału,... więcej »
Z radością informujemy, że 9 wychowanków DSP Europejczyk zdobyło stypendia dla szczególnie zdolnych uczniów województwa lubelskiego za osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2019/2020. O to wyjątkowe... więcej »
Ogromnie miło nam poinformować, że troje uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej. Wysiłek włożony w pracę na dodatkowym kółku polonistycznym okazał... więcej »
Po trzech miesiącach matematycznych potyczek znamy laureatów konkursu "Matematyka dla Wytrwałych" . Uczniowie klas 4-7 zmierzyli się z zadaniami oraz łamigłówkami wykraczającymi poza program... więcej »