www.dsp.edu.pl

Osiągnięcia

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie DSP Europejczyk pierwszy raz przystąpili do egzaminu ósmoklasisty. Było to dla nich niezwykłe wyzwanie, zwłaszcza w trudnych warunkach pandemii. Na szczęście... więcej »
Ucznia klasy VIII, Konstantego Smoliry , w naszej społeczności szkolnej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego niebywałe sukcesy naukowe już wielokrotnie przyczyniły się do tego, że o DSP Europejczyk... więcej »
Zakończyła się XXIX edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur . W tym roku wyjątkowo konkurs odbył się drogą internetową, przez platformę dzwonek.pl. W naszej szkole cieszył się on... więcej »
Osiągnięcia ucznia klasy VIII Konstantego Smoliry napawają nas dumą i są powodem do ogromnej radości. Do jego ostatnich, spektakularnych sukcesów należy zaliczyć tytuł finalisty z wyróżnieniem I... więcej »
Za nami XV edycja Olimpiady Matematycznej . To jedyna olimpiada przedmiotowa z matematyki (na poziomie szkoły podstawowej), uprawniająca do przyjmowania finalistów i laureatów w pierwszej kolejności... więcej »
Za nami XX jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W tym roku aż pięcioro uczniów... więcej »
Ogromne gratulacje należą się Gabrielowi Staniszewskiemu , Davidowi Pietruchowi i Konstantemu Smolirze , którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla... więcej »
Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnym, tym razem polonistycznym, sukcesie uczennicy klasy VIII Zuzanny Kowalskiej . Zuzia wzięła udział w I Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego dla... więcej »