Aktualności

Uroczyste pożegnanie pierwszych absolwentów DSP Europejczyk, odbiór świadectw, dyplomów, nagród – to wszystko już za nami. Teraz nadszedł czas na upragnione, długo wyczekiwane wakacje. Niech te dwa... więcej »
Rok szkolny 2019/2020 był wyjątkowy z wielu względów. Panująca od marca pandemia zaskoczyła uczniów, nauczycieli, rodziców. Podjęliśmy jednak wyzwanie i kierując się rozsądkiem oraz zdeterminowaniem... więcej »
Ucznia klasy VIII, Konstantego Smoliry , w naszej społeczności szkolnej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jego niebywałe sukcesy naukowe już wielokrotnie przyczyniły się do tego, że o DSP Europejczyk... więcej »
Zakończyła się XXIX edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur . W tym roku wyjątkowo konkurs odbył się drogą internetową, przez platformę dzwonek.pl. W naszej szkole cieszył się on... więcej »
Osiągnięcia ucznia klasy VIII Konstantego Smoliry napawają nas dumą i są powodem do ogromnej radości. Do jego ostatnich, spektakularnych sukcesów należy zaliczyć tytuł finalisty z wyróżnieniem I... więcej »
26 czerwca 2020 r. godz. 8.00 - msza święta w Kościele pw. Trójcy Świętej ul. Nałęczowska 94 godz. 9.00 - spotkanie online google meet klasy 1-7 godz. 9.00-10.00 - zakończenie roku klasy 1-3 uczniów... więcej »
W tym roku obchodziliśmy okrągły jubileusz urodzin wielkiego Polaka, św. Jana Pawła II. Z tej okazji nasi uczniowie klas I- III wzięli udział w konkursie plastycznym i zilustrowali papieskie... więcej »
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie mimo, że kończył się on jawnym głosowaniem. Wasze zdjęcia przekazują więcej niż tysiąc słów o tym, jak przebiega... więcej »